Mgr. Zuzana Zieglerová

realitní makléřka

 

Telefon:  +420 777 557 140

E-mail:  zuzana.zieglerova@probereality.cz

Nemáte ponětí co všechno Vás čeká při prodeji nebo nákupu nemovitosti? Na internetu jste si našli spoustu zaručených rad a nemáte představu co je pravda a co ne? Možná Vám radí příbuzní nebo kamarádi. Všichni své rady míní jistě dobře.

Podle mne by každý měl dělat to, v čem je mistr.
Prodám Vaši nemovitost a pomohu Vám najít nemovitost o které sníte.

Byla jsem před lety ve stejné situaci a musela jsem rychle řešit nové bydlení. Nic jsem o tom nevěděla, ale okouzlil mě byt na který jsem se byla podívat. Koupila jsem ho, ale po čase se objevovaly skutečnosti, které byly pro makléře samozřejmé, ale mne nepříjemně překvapily.

 

Svůj byt stále mám a jsem v něm moc spokojená, ale kdyby obchod probíhal nyní, vyvarovala bych se spoustě nepříjemností, které jsem musela následně řešit nebo se s nimi smířit.

Kdybych o nich věděla v průběhu obchodu, také bych se snimi musela vyrovnat, ale věděla bych o nich a nebyly by to

„ skryté „ vady, které vnesly do případu pocit podvodu nebo zatajení pravdy.

O několik let později jsem já sama nastoupila do realitní branže a tuto práci dělám již 12. rokem.
Učila jsem se, učila a učila. Pomohla jsem svým klientům s realizací mnoha desítek relitních obchodů a některé z nich byly skutečně zapeklité.

Lokality, ve kterých nejraději pracuji jsou mezi městy Beroun, Dobříš, Slapy a Praha. Tuto lokalitu velmi dobře znám a umím využít svých bohatých zkušeností v tomto kraji k tomu, abych propojila ty správné lidi s mými klienty tak, aby se v novém domově cítili co nejdříve jako doma a aby prodávající získali z prodeje nemovitosti pocit, že získali maximum, které bylo v tom okamžiku možné.

Využitím mé služby získáte zkušeného a nadšeného průvodce vaším realitním obchodem, který Vás nenechá na pochybách o každém kroku, který bude potřeba provést. Vše Vám vysvětlím, prověřím a dotáhnu do úspěšného konce. Ruku na to 🙂