Naše služby při pronájmu nemovitosti

Naše služby při pronájmu nemovitosti vám mohou výrazně zjednodušit celý proces a přinést mnoho výhod.

Pokud se rozhodnete využít našich realitních služeb, připravíme pro vás profesionální prezentaci vaší nemovitosti pro její marketing a pro jednání se zájemci o pronájem.

Je pro nás důležité, abychom před nabídkou nemovitosti k pronájmu pečlivě připravili a zvýšili její atraktivitu. Věříme, že nemovitost by měla působit čistě a přívětivě, a proto pro marketingové účely používáme kvalitní širokoúhlé objektivy nebo spolupracujeme s profesionálními fotografy.

Každého zájemce o pronájem důkladně prověřujeme v centrální evidenci dlužníků, abychom předešli riziku neplatiče, než s ním podepíšete nájemní smlouvu.

Máme také bohaté zkušenosti s přípravou smluvních podmínek a rádi vám zajistíme přípravu nájemní smlouvy, která bude správně ošetřovat všechny aspekty smluvního vztahu.

Při předání nemovitosti budeme přítomni a připravíme pro vás podpisový protokol, ve kterém se zachytí stav nemovitosti a seznam příslušenství. Zvláštní důraz klademe také na měření energetických ukazatelů, jako je teplá a studená voda, elektřina nebo plyn, abyste měli přesný přehled o jejich stavech.

Věříme, že naše služby vám umožní bezstarostný pronájem nemovitosti s minimem obtíží a nejistoty.