Pavlína Zábranská

realitní makléřka, interiérová návrhářka

Nemovitostem se věnuji již několik let. Původně jsem pracovala jako asistentka v přední české advokátní kanceláři a dlouho dobu v právním oddělení zahraniční developerské společnosti, kde jsem získala základní právní přehled.

K nemovitostem mne přivedl prodej našeho rodinného domu, kdy jsem nebyla spokojená s prací a přístupem realitních makléřů a o celý prodej jsem se nakonec postarala sama. Postupně jsem začala prodávat nemovitosti v naší rodině a rodinách mých přátel.

Nyní se specializuji se na prodej bytů, chat a rodinných domů na Berounsku, Praze-západ, Středočeském kraji a Praze. Poskytuji komplexní služby - jsem připravená pomoci Vám také najít nové bydlení, případně skloubit prodej Vaší nemovitosti a nalezení nového bydlení dle Vašich představ.

Při své práci kladu důraz na osobní jednání, maximální informovanost klienta a seriózní přístup. Moje motto zní: „nemovitosti lze dělat i jinak“. Ráda Vás o tom přesvědčím, jsem Vám k dispozici pro nezávaznou konzultaci. Hovořím plynule německy a anglicky.


Telefon:  +420 732 142 454
E-mail:   pavlina.zabranska@probereality.cz