Michal Hromas

realitní makléř

Na prvním místě je pro mě spokojenost klienta, pro kterého zprostředkuji prodej případně pronájem nemovitosti ke spokojenosti všech zúčastněných. Mými oblíbenými lokalitami, ve kterých působím, jsou Berounsko, hl. město Praha, okresy Praha – západ a Příbram. Na doporučení se osobně postarám i o prodej v jiných lokalitách.

Klientům se vždy snažím časově přizpůsobit, a jsem maximálně k dispozici tak, aby obchod proběhl v klidu, hladce a bez stresů. Nastavení optimální ceny za Vaši nemovitost, je prvním krokem k úspěšnému prodeji a s tím Vám s radostí hned na začátku pomohu a za kvalitní prezentací si stojím. Samozřejmostí je bezplatná nezávazná konzultace, doporučení řešení vhodného financování spolu s pojištěním nejen nemovitosti.

Certifikaci realitního makléře jsem absolvoval spolu s dalším vzděláváním v oblasti práva a prodeje realit v M&M reality holding, a.s., kde jsem měl možnost a štěstí spolupracovat s mnoha kvalitními lidmi (kolegy) v oboru realit, kteří mají také rádi svou práci.


Telefon: +420 606 414 002 
E-mail:  michal.hromas@probereality.cz